درباره ما

You are here:

شرکت رایان کیهان سلامت، فعال در زمینه مشاوره استقرار و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO 13485 در سازمان های مرتبط با چرخه عمر تجهیزات و ملزومات پزشکی و دندانپزشکی، از سال 1398 آماده ارائه خدمات به شرکت های تجهیزات و ملزومات پزشکی و دندانپزشکی در ایران می باشد.

این شرکت مفتخر است تا به امروز در پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ایزو 13485، آماده سازی محیط تولید مناسب و مشاوره اخذ پروانه ساخت در کنار بیش از 100 شرکت تجهیزات و ملزومات پزشکی در ایران باشد و با کمال افتخار تیم های علمی داخل کشور را برای رسیدن به تولید استاندارد، اصولی و مطابق با ضوابط داخلی و بین المللی یاری نماید.

تیم رایان کیهان سلامت همچنین در زمینه واردات تجهیزات و ملزومات پزشکی نیز خدمات حرفه ای از شروع کار (معرفی تامین کننده) تا پایان کار (ترخیص محصول و تحویل به شرکت وارد کننده) و حفظ مقررات و ضوابط بعدی همچون اخذ برچسب اصالت مطابق با ضوابط اعلام شده از سوی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی به شما فعالان در این عرصه ارائه می نماید.

مفتخر هستیم که در طول همکاری با مشتریان عزیز تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا امور به نحوی انجام پذیرد که نه تنها پرسنل شرکت در کنار ما توانایی بر طرف کردن نیاز های شرکت را بیاموزند بلکه در کمترین زمان ممکن و با کیفیت ترین حالت ممکن شرکت به هدف خود مطابق با ضوابط کشور، نائل گردد.

شما میتوانید از طریق شماره تماس های شرکت، ایمیل و واتساپ، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.